Google
Msze św.
INTENCJE MSZALNE 01.11.2020 – 08.11.2020 r.

Niedziela – 01.11.2020 r.
7.00 + int. własna
8.00 + Stanisław i Czesława Kujawa i Dziadkowie Kujawa i Chodkowscy
9.00 + Edward Borzycki – int. od córki
9.00 + Rodzice Halina i Emund Szczyglak oraz bracia Zenon, Mieczysław i Janusz – int. od Matyldy
10.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
11.30 + Wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu
15.00 + Zmarłych kapłanów spoczywających na cmentarzu

Poniedziałek – 02.11.2020 r.

9.00 + Andrzej i Mieczysław Szczyglak, Teresa Zając
10.00 + Dusz w czyśćcu cierpiących
11.30 + Julian i Klementyna Fiorek
16.30 + RÓŻANIEC w intencji zmarłych
17.00 + W intencji wszystkich zmarłych oraz z wypominek jednorazowych
17.00 + Krystyna w 5 r.śm. i Władysław Przybysz - int. od dzieci

Wtorek – 03.11.2020 r.

7.00 + Genowefa Kopczyńska - 1 greg.
16.30 + W int. zmarłych i z wypominek jednorazowych
17.00 + Włodzimierz Szyszka
17.00 + Jadwiga Usiądek 4 r.śm. - int. od rodziny
17.30 + Halina 5 r.śm. i Włodzimierz Rogulscy - int. od dzieci

Środa – 04.11.2020 r.

7.00 + Genowefa Kopczyńska - 2 greg.
16.30 + W int. zmarłych i z wypominek jednorazowych
17.00 + Karol Szczyglak
17.30 + Aniela i Józef Potyraj

Czwartek – 05.11.2020 r.

7.00 + Rozalia Paprocka – int. pog.
16.30 + W int. zmarłych i z wypominek jednorazowych
17.00 + Sławomir Jakubiak - int. od rodziców i siostry
17.30 + Genowefa Kopczynska - 3 greg.

Piątek – 06.11.2020 r.

7.00 + O Bożą opiekę, o silną wiarę, niezachwiana nadzieję, dojrzałą miłość dla Izabeli, Rafała, Kamili, Sebastiana, Mikołaja oraz dzieci i młodzieży całegoświata
16.30 + W int. zmarłych i z wypominek jednorazowych
17.00 + Genowefa Kopczyńska - 4 greg.
17.30 + Krystyna Kaszuba - int. pog.
17.30 + Elżbieta Zielińska - int. pog.

Sobota – 07.11.2020 r.

7.00 + Helena Tadrzak - int. pog.
16.30 + W int. zmarłych i z wypominek jednorazowych
17.00 + Ryszard Milewski - int. od dzieci
17.30 + Genowefa Kopczyńska - 5 greg.
17.30 + Tadeusz Nowotko, Rodzice Nowotko i Ślesiccy

Niedziela – 08.11.2020 r.

7.00 + int. własna
8.00 + W int. zmarłych i z wypominek jednorazowych
9.00 + Czesława i Kazimierz Błaszkowscy - int. od rodziny Cieślak
9.00 + Genowefa Kopczyńska - 6 greg,
10.00 + Parafian i Gości
11.30 + Aniela i Zdzisław Pajewscy
15.00 + Rodzina Gołotów, Wolińskich, Bartkowiczów, Chanowskich, Grzeszczaków, Przewłockich i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
15.00 + Jadwiga i Henryk Idzikowscy - int. od syna Stanisława z rodziną



FACEBOOK



Jak dojadę?
Ostatnio dodane zdjęcia
Imieniny
PRZYDATNE STRONY



Diecezja Płocka



E-kai Płock



CPP Metonoia Płock


Caritas Diecezji Płockiej


Katolickie Radio Diecezji Płockiej


Modlitwa w drodze


Liturgnia na dany dzień


Gość niedzielny

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło